Програма співфінансування капітальних ремонтів затверджена Рішенням Київської міської ради від 22.12.2016 № 780/1784 «Про затвердження положення про співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках м. Києва». Приймаючи участь у Програмі співфінансування, співвласники сплачують лише до 30% вартості робіт, а до 70% сплачується з бюджету м. Києва.
Для участі у зазначеній Програмі мешканцям необхідно створити ініціативну групу з числа співвласників багатоквартирного будинку. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 75 відсотків загальної площі всіх квартир (під’їзду, будинку тощо). За рішенням зборів співвласників будинку повноваження щодо прийняття рішень стосовно спільного майна приймаються зборами ініціативної  групи будинку. Створення ініціативної групи оформлюється протоколом, який складається у довільній формі. Ініціативна група заповнює заявку (Додаток 1 до рішення № 780/1784) та надає її до Керуючої компанії. Після отримання від КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва»  інформації про орієнтовну вартість робіт необхідно на зборах співвласників  житлового будинку (або під’їзду) вирішити наступні питання:

  • остаточно підтвердити обраний вид робіт;
  • підтвердити суму коштів співфінансування;
  • спосіб розподілу часток співфінансування;
  • спосіб накопичення коштів співфінансування.

Механізм співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва

Детальну інформацію, стосовно того як прийняти участь в даній Програмі можна отримати у Комунальному підприємстві «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» за телефоном (044) 567-01-78.

Роботи відповідно до програми співфінансування.
У 2019 році проводився комплекс заходів щодо впровадження зазначеної програми у Дарницькому районі м. Києва. Були задіяні та впроваджені такі проекти:

  1. Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку № 5 по вул. Декабристів (ОСББ «Декабристів-5»)
  2. Капітальний ремонт фасаду житлового будинку № 9-з по просп. Бажана (комунальна власність)
  3. Капітальний ремонт фасадів житлового будинку № 14-а по вул. Драгоманова (ОСББ «Клен»)
  4. Заміна вікон у житловому будинку № 1/9-к по вул. Вірменській (комунальна власність)
  5. Капітальний ремонт сходових кліток житлового будинку № 45-б по вул. Російській (ОСББ «Просперіті хоум»)

Роботи виконані відповідно до підписаних актів виконаних робіт з дотриманням санітарних, протипожежних, будівельних норм та правил.

Будинок № 5 по вул. Декабристів (ОСББ «Декабристів-5»)

Будинок № 9-з по проспекту Бажана (комунальна власність)

Будинок № 14-а по вул. Драгоманова (ОСББ «Клен»)

Будинок № 1/9-к по вул. Вірменській (комунальна власність)