Надворі ожеледиця у всій своїй «красі» й небезпечності.
Наші працівники з самого ранку і протягом дня посипають прибудинкові території протиожеледною сумішшю, щоб зробити пересування більш безпечним.
Водночас просимо без ілюзій, погоду ми не контролюємо і відповідальність за власну безпеку не може лежати лише на плечах комунальних служб.
Обирайте безпечні маршрути, обходьте слизькі ділянки, дивіться під ноги, не поспішайте.
Зараз увага і обережність це не формальність, а необхідність. Бережіть себе!

Всі новини