Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» (далі – підприємство) створено рішенням Київської міської ради від 09.10.2014 № 270/270 «Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва», засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва та віднесено до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.
Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06.01.2015 №2 затверджено Статут підприємства.
Згідно Статуту, підприємство створене з метою забезпечення ефективного управління, належного утримання житлового та нежитлового фонду, утримання прибудинкових територій, об’єктів благоустрою та отримання прибутку.
Місце знаходження та юридична адреса підприємства: 02175, м. Київ, Харківське шосе, 148-а.
Розпорядженням Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації від 30.01.2015 №33 комунальним підприємствам «Господар Дарницького району міста Києва», «Дирекція по обслуговуванню нежитлового фонду Дарницького району міста Києва» та «Дирекція замовника з управління житловим господарством Дарницького району міста Києва» було доручено у встановленому порядку здійснити передачу новоствореному комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, що перебувають у сфері управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації та обліковуються у них на балансі, згідно з переліком, зазначеним у додатку до зазначеного розпорядження, та продовжувати здійснювати обслуговування переданого майна до укомплектування вакансій штатного розпису на підприємстві, але не пізніше 30.04.2015. На виконання зазначеного розпорядження підприємство приступило до обслуговування житлового та нежитлового фондів Дарницького району м. Києва з 01.05.2015 року.