15/09/2021
За останній місяць мешканці Дарницького району через КБУ «Контактний центр міста Києва» висловили подяку працівникам Керуючої компанії, а саме:
Працівникам ЖЕД-209 та заступнику начальника ЖЕД-209 Кузякіній І. Г. за те, що прочистили доріжку за будинком по вул. Привокзальна, 14-а від сухих та аварійних гілок та дерев;
Працівникам ЖЕД-204 за те, що вони блискавично відреагували на звернення: відремонтували та пофарбували лавочку;
Робітнику з комплексного прибирання ЖЕД-205 Алієву Максиму за якісне та добросовісне ставлення до роботи;
Робітнику з комплексного прибирання ЖЕД-203 Світлані за те, що старанно виконує свої обов’язки та якісно відноситься до своєї роботи;
Начальнику ЖЕД-204 Василенко О.М. та працівникам ЖЕД-204, які вкотре швидко відреагували на звернення: «Дякую за роботу! Огорожу всю пофарбували» ;
Працівникам відділу ремонтів та контролю за технічним станом будівель за виконання робіт по ремонту під’їзду №10;
Робітникам з комплексного прибирання ЖЕД-208 Семенчук Ользі та Мельник Наталії, а також майстру Мирославівній Ользі за їх сумлінну працю;
Працівникам ЖЕД-206 за термінову допомогу із заміни скла на сходовій клітці під’їзда.
