Наші дарничани вже не перший рік доглядають за клумбами і з кожним роком дбають про те, щоб з’являлися нові рослини, які створюють надзвичайну красу.
Облаштування квітників, розфарбування фасаду будинку  – все це роблять наші мешканці для поліпшення благоустрою, красивого вигляду рідного району, гарного настрою сусідів і перехожих.
Така старанність наших українців створює затишок навкруги, викликає радість, посмішку та любов до прекрасного, за що ми всі дуже вдячні!
Краса на Харківському шосе та вулиці Вербицького

Всі новини